Larpy za nami

Po co nam archiwum larpowe?

Dla wiedzy, oczywiście! Każdy larp, który organizowaliśmy został zapisany w formie podsumowania. Dzięki temu będziemy mogli wrócić do niego myślami, przejrzeć galerię zdjęć, a także przeczytać o kolejnych edycjach.

Wpisy który zobaczysz składają się z kilku części:
- Opisu, jaki uczestnicy otrzymali przed grą (nie zawiera on spoilerów dotyczących fabuły, jeśli istnieje cień szansy że larp zostanie rozegrany w przyszłości)
- Listy autorów danej gry
- Licznika edycji
- Odnośnika do ewentualnych materiałów i recenzji od graczy
- Podsumowania, które - napisane przez autora gry - ukazuje cele i założenia, oraz stopień ich realizacji. UWAGA! Podsumowania zawierają istotne informacje dotyczące fabuły, które mogą uniemożliwić satysfakcjonującą grę na przyszłych edycjach!
- Informacji dotyczącej ewentualnej chęci rozegrania gry w przyszłości

Zachęcamy do użycia wyszukiwarki lub menu w celu odnalezienia larpa. Udostępniamy dwa menu - jedno alfabetyczne, drugie chronologiczne, oraz listę najnowszych wpisów.

Piktogramy

Przy każdym larpie znajdziesz piktogramy opisujące najważniejsze wrażliwe elementy występujące w naszej grze. Ich znaczenie jest bardzo proste, wytłumaczono ją na stronie do której przekieruje Cię kliknięcie na obrazek powyżej 🙂

Uważaj!

Ten symbol odnajdziesz przy grach, które z jakiegoś powodu nie mogą się odbyć jeśli którykolwiek z graczy zrezygnuje. prosimy o zapisywanie się na takie larpy z rozwagą - trudno znaleźć zastępstwo, zwłaszcza jeśli role były wysłane wcześniej.

Współpraca

Wszystkie wydarzenia które organizujemy mają wolny wstęp. Do organizacji larpa potrzeba jednak czasem współpracy graczy. Może to oznaczać przyniesienie ciasta, aranżację wnętrza lub przesłanie jakichś drobnych zadań prowadzających w klimat i rolę.

Eksperyment

Są gry, których formuła jest klasyczna, ale są również eksperymenty. Larpy o dziwnej tematyce, dziwnej formie lub premiery? Obok nich znajdziesz powyższy symbol.

Jeszcze raz!

Jeśli przy larpie widzisz powyższy symbol, śmiało możesz zapisać się na niego, nawet jeśli nie jest podana data najbliższej edycji! Zbieramy zapisy na mailu, po czym ustalamy odpowiedni termin kiedy zbierze się odpowiednia liczba graczy. W temacie maila wpisz nazwę larpa.