Kontakt

Napisz do nas!

Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe. Nie wahaj się pisać w każdej sprawie! Jesteśmy kontaktowi i dostępni, a do maila ma dostęp każda z poniższych osób. Jesteśmy otwarci, chętnie nawiążemy współpracę z organizacjami kulturalnymi, Mistrzami Gry oraz innymi grupami larpowymi. Wystarczy podać w temacie interesujące Cię zagadnienie. Odpisujemy w ciągu doby. Jeśli chodzi o telefon, w przypadku braku połączenia nie oddzwaniamy, za to odpiszemy na SMS
Promujemy jasną i szybką komunikację.

+48 780 044 816
nautilus.larps@gmail.com
https://www.facebook.com/nautilus.larps

Specjalny newsletter

Nasz kalendarz larpowy jest aktualizowany na bieżąco, a na facebooku pojawiają się wydarzenia, recenzje oraz publikacje. Możesz być jednak znudzony otrzymywanymi powiadomieniami o nowych statusach. Mamy rozwiązanie! Aby być na bieżąco z Kalendarzem Larpowym możesz zgłosić się do newslettera. Poniżej znajdziesz linka do ankiety zbierającej adresy e-mail w tym celu.
Nie wysyłamy spamu! Nigdy również nie podzielimy się ani nie sprzedamy danych żadnym organizacjom.

Max
Przemysław Baszczuk

Szarańcza
Anna Szewczyk

Olżunia
Olga Zasada

Mistrz Gry, organizator, ogarniacz rzeczy na ostatnią chwilę. Dostępny głównie wieczorami. W wolnych chwilach uważa się za grafika.

Uzależniona od pisania larpów. Miłośniczka kotów, studia Ghibli oraz dedlajnów. Pomysłodawczyni projektu. Obecnie miekszająca pod Poznaniem, lecz dostępna niemal cały czas.

W larpowym półświatku od niedawna. Z zamiłowania aktorzy, robi kostiumy i scenografię oraz oddaje się beztroskiemu grafomaństwu. Nałogowy zbieracz. Obecnie oswaja Warszawę. Nie da się uratować całego świata? Trudno, należy próbować.