Speed Dating (11.08.2016)

Twórca

Ilość edycji

0

Ilość ról

0

Typ

Informacje przed grą

Gra nie jest do końca larpem. Trzyfazowa komedia może być klasyfikowana bardziej jako ćwiczenie improwizacyjne lub - po prostu - teatralną gierkę. Nastaw się na groteskowe granie na wzorcach, zastanów się jak najzabawniej wyolbrzymić postacie, jak najdosadniej osadzić humor. Tu nie ma miejsca na brak dystansu. Naśmiewamy się ze stereotypów, a także znajdujemy ich mocne strony.
Gra podzielona jest na trzy etapy.
W pierwszym co 4 minuty będziesz zasiadał przy stoliku, a Twoją postacią stanie się obrazek. Tak! Bez żadnych innych wskazówek odegrasz stereotyp przedstawiony na obrazku. Postać przyszła tu znaleźć partnera... więc szukaj wspólnych tematów!
Drugi etap nazwaliśmy "Mistrz i Uczeń". Gracze dobiorą się w pary, w których jedna osoba będzie nauczycielem podrywu, a druga - uczniem. Zadaniem nauczyciela jest stworzyć najdziwniejszą metodę kołczingową dotyczącą podrywu i wprowadzić w nią ucznia. Następnie uczniowie spotkają się na środku sali, by wykorzystać swoje metody.
Trzeci etap - łowca i ofiara - jest grupowym wieczorkiem w knajpce. Gracze będą mogli w grupowych rozmowach podzielić się na "łowców" i "ofiary" podrywu, a także dzięki specjalnej mechanice oddziaływać na ton rozmowy i zmieniać role.

Larp ma na celu rozluźnienie atmosfery i prześmiewcze zaprezentowanie stereotypów.

11.08.2016

Zdjęcia z konwentowych edycji

Dodaj komentarz