Jestem Miastem (19.03.2016)

Twórca

Ilość edycji

0

Ilość ról

0

Typ

Informacje przed grą

Zapraszamy graczy którzy brali udział w larpie "Hibernatus" do minilarpa mogącego pomóc nam - twórcom - dalej rozwijać Hibernatusa.
Na czym polega "Jestem Miastem"?
Akcja gry toczy się dalej. Juko została z nieznanych przyczyn zabrana do Rozbratu. Piątka wybrańców poszla w Dżunglę. Tydzień później na jaw wyszła informacja że jakimś cudem jeden z hibernatusów został uwięziony i niemal zagłodzony, a zamiast niego na misję poszła właśnie Juko.
Grupa naukowców z Centrum Adaptacji i Innowacji Środowiskowej została wezwana do przesłuchania pracowników Rozbratu. Nad nimi wisi naprawdę potężny gniew Najjaśniejszej Pani...

O czym jest larp? Ma skupić się na przesłuchaniach, na sytuacji opresyjnej. Dla przesłuchujących to oczywiście kreatywność i zdolność oddziaływania, a także potężny teamwork jest esencją larpa. Dla przesłuchiwanych to więzi grupowe, podtrzymywanie się na duchu, bierny lub aktywny opór...
Czy uda się ustalić fakty?

Każdy może zagrać postacią z Hibernatusa, o ile jest z tych dwóch ośrodków. Jeśli nie chcesz/nie możesz grać postacią z poprzedniego larpa, zgłoś to. Napiszemy nową:)

Zdjęcia:

Dodaj komentarz