Piekło 2.0: Niech żyje sztuka! (02.10.2016)

Twórca

Szarańcza

Ilość edycji

1

Ilość ról

20+

Typ

Chamber

Informacje przed grą

„Des Mones” zaprasza! Tego wieczoru w kawiarni możecie spotkać członków legendarnej grupy cyrkowej Ekstravaganza! Najlepsi z najlepszych, występujący jedynie na zaproszenie najbogatszych tego świata, pełni wdzięku i tajemnic… nie może Cię tam zabraknąć! W programie również występ mistrza czarnej magii!

Des Mones. Knajpa pomiędzy światami. Nie mów tego głośno – barman zdzieli cię szmatą, jeśli nazwiesz tak jego kawiarnię. Umiejscowiona na latającym skrawku Piekła, wykwintna, zmysłowa jak usta sukkubów… Tak, Des Mones jest naprawdę warta poznania.

Niełatwo się tam dostać. Musisz bardzo, bardzo tego pragnąć. To cel Twojej podróży. Jak głosi plotka, przy wejściu ochroniarz zapyta Cię, czy jesteś gotowy przeżyć ostatnią przygodę. Tak, stary. Musisz być gotów zakończyć swoją podróż właśnie tam. W Des Mones. W kawiarni na skraju światów.

Nie, nie tylko demony przybywają tu wieczorami. Drugie drzwi wychodzą na Paryż. Noc pełna upojnych ballad i dobrych trunków wabi do Des Mones ludzi spragnionych upojenia… Znajdą je tam. Każdy dostanie to, czego pragnie.

To zapomniany zakątek Paryża. To dewoci, ekstrawaganccy cyrkowcy, to ludzie o wyzywających twarzach i smutnych oczach. To bohema, miejsce, w którym śmiertelnik artysta rozumie innego artystę, poeta układa wiersze z demonem, a tatuaże i rogi nie robią na nikim wrażenia.

Dla demonów jest to raj, dla śmiertelników kolejny pijacki sen…

Zapraszamy na larpa w klimatach „Mistrza i Małgorzaty”. Stwórzmy wspólnie atmosferę z zapomnianych już kafejek bohemy!

Dodaj komentarz