Harry Potter: Pamięć za pamięć (09.09.2017)

Twórca

Ilość edycji

0

Ilość ról

0

Typ

Informacje przed grą

Larp w uniwersum J.K.Rowling.

W SKRÓCIE:
Peter Howling zostaje skazany na wyssanie duszy przez dementora. Umiera.
Dlaczego? Co go do tego doprowadziło? Czy był winny?

CZAS:
Fabuła rozgrywa się w czasach, gdy Voldemort zbierał swoich zwolenników i rósł w siłę. W Hogwarcie panuje przekonanie, że szlamy i nieczysta krew powinny być zabijane przy narodzeniu. Świat jest mroczny, pełen śmierciożerców i niebezpieczeństw. Harry Potter jeszcze się nie narodził. Dyrektorem Hogwartu jest Albus Dumbledore, czyniąc szkołę najbezpieczniejszym miejscem dla dzieci półkrwi. W murach jednak panuje kult czystości, a wpływy śmierciozerców są aż nazbyt widoczne.

FABUŁA:
Prześledzimy losy bohaterów opowieści od dzieciństwa aż do tragicznych wydarzeń pod koniec życia Petera Howlinga. To nie będzie zabawna opowiastka o Hogwarcie, Gryffindorze i magii. Zagłębimy się w podstawy ludzkiej duszy.

UWAGA: To jest larp/freeform, którego forma odbiega od klasycznej. Przez pierwszą część gry widownia będzie mogła odgrywać niezależne postacie jedynie zgodnie ze scenariuszem. Dopiero w drugiej połowie osoby obserwujące zaczną zmieniać aktywnie bieg wydarzeń. W związku z tym całość wolelibyśmy nazwać "interaktywnym przedstawieniem".

Dodaj komentarz