Extatica (2.10.2016)

Twórca

Ilość edycji

0

Ilość ról

0

Typ

Informacje przed grą

Wyobraź sobie:
Spotykasz się z obcymi sobie osobami. Zainspirowany internetowymi newsami postanawiasz stworzyć z tą czwórką obcych osób kawałek sztuki. Masz teksty, ale czy użyjesz ich? A może siądziecie nad lapkiem i znajdziecie coś nowego? Nie musicie przecież iść pod dictum oczywistości... sztuka to też muzyka, ruch kolory.

A więc spotykacie się w jakimś miejscu i macie cały dzień żeby się poznać. Bo współtworzenie wymaga współdziałania. Możecie iść na pizzę. Możecie zapalić ognisko. Możecie wszystko. Jest tylko jeden cel: wieczorem wystawić sztukę dla zupełnie obcej widowni. Ale taką sztukę, która wyrazi wasze dusze.

Larp wymaga stworzenia postaci dzięki specjalnemu systemowi zadań; przygotowanie się do niego zabierze graczowi 30-40 minut dziennie przez 2 tygodnie.

Gra przy minimalnym udziale prowadzącego. Gracze (postacie) sami ustalają dokąd się udadzą. Równie dobrze mogą spędzić kilka godzin w McDonaldzie, co pójść razem do kina lub rozłożyć namioty. Jest to ich sztuka i ich dzień. Spędzą go cały czas grając, tak że kupując wodę nie będą już graczami, a postaciami. W ten sposób sztuka przeniknie do zwykłego życia - a życie do sztuki.

Nie posiadamy zdjęć z tego wydarzenia

Ten larp jest intymnym wydarzeniem dla każdego z pięciu uczestników. Będziemy go dokumentować wizualnie jedynie na specjalne życzenie wszystkich graczy!

Dodaj komentarz