Jakie życie taki gejdż (7.05.2017)

Twórca

Ilość edycji

0

Ilość ról

0

Typ

Informacje przed grą

Gra oparta o opowiadanie Jacka Dukaja: 'Linia Oporu' oraz o motyw z książki 'Gamedec'. Znajmość realiów nie jest wymagana!

Świat przyszłości. Ludzkość dwa pokolenia temu nauczyła się modyfikować genotyp, biolo (ciało) i kogni (umysł). Ponieważ zmysły podłączone są do wszechistniejącej sieci, życie człowieka dzieli się teraz pomiędzy kontakty w gnoju (cielesne), kontakty w duszy publicznej oraz zabawy w plajach i szlajach. Gnój jest jeszcze istniejącą biologiczną podstawą do działania człowieka - choć modyfikowalne, biolo wciąż pozostaje bastionem większości umysłów. Dusza publiczna działa jak gigantyczny facebook. Na bieżąco można wyświetlać historie, lajki, zainteresowania i znajomych, a ludzie grupują się w gigantyczne frakcje oparte (i dyktujące!) o styl życia. Czym są plaje? To chyba najłatwiej wyjaśnić - to takie larpy, tyle że w wirtualnej rzeczywistości. Tak wirtualnej, że gdy wchodzisz do gry, angażuje ona wszystkie Twoje zmysły. Smak, dotyk, ból, zapach, uczucia... bywają czasem prawdziwsze od tych z gnoju....
buv
Gra dostarcza każdej frakcji zupełnie innej zabawy.
Team odstawi "Teatr", próbując zyskać poparcie anonimowych Gości. Będą musieli zagrać swoimi tajemnicami, wymyślonymi lub nie, a także sprostać żądaniom klientów. Podczas całego "przedstawienia" spróbują zaplanować działania swoich Alter Ego.

Podczas gdy Team będzie nowoczesną, zdegenerowaną wersją korpo usiłującą zadowolić Gości, ich Alter Ego wezmą udział w trzech różnych plajach, z których każda będzie minilarpem. Światy plai mogą się drastycznie różnić - od elfickiego kręgu aż do buddyjskiej świątyni... Alter Ego stoczą też walkę o dobrobyt swoich odpowiedników w Teamie.

NPC zaplanują to wszystko opierając się o scenariusze podane przed grą, a następnie będą prowadzić graczy błądzących po omacku po fabule.

Goście wyciągną na światło dzienne najbardziej wynaturzone, zdegenerowane i ekstrawaganckie osobowości. Będą tymi, którzy żądają, oceniają i drwią, nie przejmując się konsekwencjami.

Nie posiadamy zdjęć z tego wydarzenia

Niestety na niektóre wydarzenia nie udało nam się zaprosić fotografa, dlatego nie udostępniamy marnej jakości zdjęć.

Dodaj komentarz